Japonska psi plemena

Nejoblíbenější videa

Japonska psi plemena

Katalog psů - psí plemena, jména i inzerce

Lidé často toto plemeno nazývají ovečkou. . Podle jména se může zdát, že japonský chin pochází z Japonska. Není to však pravda. Japonský chin pochází překvapivě z Číny, jeho předky jsou psi plemena tibetského španěla.
shanahan s

Akita Inu – vznešené japonské plemeno | Pes můj přítel

Akita Inu pochází z ostrova Honšú z regionu Akita v Japonsku, kde zůstává velmi oblíbeným už po desítky let. Ve své zemi je považována za kulturní dědictví a je jedním ze sedmi plemen, která jsou označována jako „přírodní památka
pesmujpritel.cz/akita-inu/

Tosainu - historie

Ačkoliv historie tohoto typu psích zápasů sahá v Japonsku údajně až do čtrnáctého století, historie plemene tosa inu není nijak dlouhá. Větší oblibu si tosa získala v kastě samurajů prakticky až v první polovině devatenáctého století. Na.
tosainu.cz/historie.htm

Všechna plemena - Hafici.cz

podrobnosti o plemenu Zařazení: Společenské a toy psi Lovecká plemena Malá plemena. Dělení psích plemen Kynologický slovník
hafici.cz/psi/vsechna-plemena/

Japonské psí plemeno - Shiba inu

Rady a zkušenosti s výchovou a péčí o psi. . Japonsko má 11 vlastních plemen psů, ale jen šest z nich je považováno za původní přírodní plemena, která vznikla bez přímého vlivu cizích plemen.
shiba.estranky.cz/

Shiba klub České republiky

Vznik plemene shiba Japonsko se skládá ze čtyř větších ostrovů (z nichž největší je Honšů, známý také jako Hlavní ostrov) a tisíců menších ostrůvků. Téměř tři čtvrtiny povrchu Japonska tvoří hory. Původní obyvatelé Japonska se na.
shiba-klub.cz/index2.php?akce=o_plemeni=vznik_plemene

Akita inu - Kynologický klub Lety

Akity byli původně plemeno lovecké. Lovili velkou zvěř často ve spolupráci s cvičenými jestřáby. V období Meidži se v Japonsku rozšířily psí zápasy po vzoru západního světa. Na tradice a kulturu se nebralo příliš ohled. Akity byly.
kklety.cz/clanky-1/plemena-psu/akita-inu/

Psí plemena | Psi, kočky : Mazlicci.cz

Psí sporty Humor. Thajský Ridgeback - standard plemene. Použití: Hlídací pes. KLASIFIKACE FCI: Skupina 2 Pinčové a knírači - molosové, švýcarští salašničtí psi a jiná plemena; sekce 2.1 - Molosové, dogovití psi; Bez pracovní zkoušky
mazlicci.cz/clanky/psi/psi_plemena

Psí plemena: Služební

Akita-inu (Japanese Akita) - Plemeno Akita-inu vyšlechtěné v 17. století v Japonsku pro hon na divočáky, laně a černé medvědy. Je to zdrženlivý a hrdý pes s nezávislými mravy.
celysvet.cz/psi-plemena-sluzebni.php

Tosa inu / Tosa...knírači, plemena molossoidní a...salašničtí psi

Stručná, přehledná a názorná pomůcka k základní orientaci mezi existujícími plemeny psů. Jako bonus zábavná hra Uhodni psí plemeno.. rubrika: Skupina II. - Pinčové, knírači, plemena molossoidní a švýcarští salašničtí psi
rozhlas.cz/atlaspsu/skupina2/_zprava/tosa-inu-tosa-japonska-doga--661683